کاربر گرامی، به سایت دکتر لپ تاپ و آموزشگاه فنی و حرفه ای اندیشمندان فن آوری خوش آمدید.
امروز, دوشنبه ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۳
خدمات قابل ارائه
1.
ارائه خدمات فوق تخصصی تعمیرات سخت افزار

تعمیرات تخصصی لپ‌تاپ و تبلت

جراحی و ریکاوری اطلاعات هارد و فلش

تعمیر مانیتور های LCD و LED

گارانتی تعمیرات با پیک رایگان

آمادگی عقد قرارداد با مراکز بزرگ جهت تعمیرات و پشتیبانی

2.
فروشگاه قطعات سخت افزاری

فروش تجهیزات ، لوازم و ابزار تعمیرات ، انواع تسترها و دیباگرها ، قطعات اصلی شامل انواع چیپ‌ها ، ترانزیستورها ، خازن ها ، مادربردها و قطعات جانبی مانند هارد ، رم و ...

3.
برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات سخت افزار

تعمیرات فوق تخصصی لپ‌تاپ

تعمیرات فوق تخصصی هارد و فلش

تعمیرات فوق تخصصی تبلت و گوشی های هوشمند

مهندسی معکوس روی بورد های الکترونیکی

آموزش نرم افزار Altum Designer

کارگاه الکترونیک کاربردی

طراحی و ساخت منابع تغذیه سویچینگ

معرفی دکتر لپ ‌تاپ

دکتر لپ تاپ با نزدیک به یک دهه سابقه فعالیت در زمینه تعمیرات سخت‌افزار در استان اصفهان و با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و کارگاه های تخصصی در زمینه تعمیر مانیتور و هارد در کنار تجربه عملی متأثر از سال‌ها خدمت رسانی به اشخاص ، شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک توانسته است خود را به عنوان برترین مرکز فوق تخصصی تعمیرات سخت افزاری معرفی نماید.

تأمین و فروش تجهیزات ، لوازم و قطعات اصلی در کنار ارائه خدمات تعمیرات فوق تخصصی سخت‌افزار ، مجموعه دکتر لپ تاپ را قادر می‌سازد تا سریعترین سرویس دهی با کیفیت بالا همراه با ارائه گارانتی تعمیرات را برای مشتریان خود به ارمغان آورده و آماده عقد قرارداد با مراکز گوناگون جهت تعمیرات و پشتیبانی باشد.
معرفی آموزشگاه اندیشمندان فن آوری

پس از موفقیت در ارائه خدمات برتر در زمینه تعمیرات سخت‌افزار و کسب تجارب گرانبهای عملی و علمی در این زمینه و با توجه به فقدان آموزش‌های تخصصی و فوق تخصصی تعمیرات سخت افزاری بخصوص در زمینه لپ تاپ ، هارد ، مانیتور و سایر موضوعات الکترونیکی و سخت افزاری ، دکتر لپ تاپ تصمیم به راه اندازی اولین و تنها آموزشگاه مورد تأیید سازمان فنی و حرفه‌ای ارائه دهنده دوره های آموزشی تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ و دیگر موضوعات سخت افزاری در استان اصفهان نمود.

این مرکز آموزشی با ارائه گواهینامه های معتبر مورد تأیید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و شرکت های معتبر خارجی در گرید های مختلف و پشتیبانی ۵ ساله از فارغ التحصیلان ، علاوه بر مشاوره رایگان و در اختیار گذاشتن تجربیات علمی و عملی خود ، در راستای ایجاد شغل و معرفی به بازار کار نیز به کارآموزان خود یاری می رساند.

در صورتی که متقاضی ثبت نام در کلاس‌های آموزشی هستید می‌توانید به صورت آنلاین در دوره های آموزشی مؤسسه ثبت نام کنید.